Menu Content/Inhalt
Főoldal arrow Legfrissebb híreink arrow Az Educatio Szakkiállításon jártunk
Az Educatio Szakkiállításon jártunk PDF Nyomtatás
 2016. január 22-én iskolánk 48 diákja vett részt az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon Budapesten.
A rendezvényt minden éven nagy sikerrel szervezik meg, célja az,  hogy választ adjon a felsőoktatás előtt álló diákokban felmerülő kérdésekre. A kiállításon  hazai – és külföldi intézmények,  tankönyvkiadók, nyelviskolák és érettségizettek képzését vállaló szakképző intézmények várják a fiatalokat, szülőket és pedagógusokat. A kiállító intézmények jelenlegi hallgatói-, oktatói adják át a legfontosabb információkat a képzésekről, az intézményi szokásokról, a kollégiumi elhelyezési lehetőségekről. Hasznos, hogy "belső" információkra is szert tehetnek az érdeklődők. Iskolánk diákjai nagy lelkesedéssel vetették bele magukat az információgyűjtésbe, bár nem mindig volt könnyű eljutni a népszerű iskolák standjaihoz a hatalmas tömeg miatt. A nap végén sok-sok új információ és tudás birtokában tértek haza, és egyúttal közelebb is kerültek életük egyik legfontosabb döntésének meghozatalához.

Ilkó Tünde

 

 

 
< Előző   Következő >