Menu Content/Inhalt
Főoldal arrow Legfrissebb híreink arrow Trikó Norbert újabb sikere
Trikó Norbert újabb sikere PDF Nyomtatás
 Örömmel számolunk most be Trikó Norbertnek, az Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 10. A osztályos tanulójának újabb sikereiről. Edzője  Orehovszki Sándor.
Norbert a közelmúltban a Karcagon megrendezett X. "Nagykun Kupa" Utánpótlás és Felnőtt Kyokushin Magyar Bajnokságon és a budapesti II. Össz-Knockdown Karate Utánpótlás Bajnokság Bushido Európa Kupán szerepelt eredményesen, I. helyezett lett.

"360 versenyző volt a karate versenyen, az én iskolámból - Sátoraljaújhelyi KK SE - 20-an voltunk összesen - mondja az utóbbi versenyről Norbert.  Négy ellenfelem volt, magyarokkal kerültem össze, akiket különböző technikákkal győztem le, illetve bírói döntés miatt nem folytathatták tovább a versenyt. 10 éve karatézom, 2,5-3 éve versenyzem.

Azért jelentkeztem a megmérettetésre, mert ki akartam próbálni magam, és a saját súlycsoportomban sikerült is nyernem.  Legközelebb három hónap múlva lesz egy újabb bajnokság, a Zemplén Kupa, amelyen újból indulni szeretnék."